Ośrodek Wczasowy „Leśna Przystań”
w Rewalu

Całoroczny Ośrodek Wczasowy „Leśna Przystań” położony jest w Rewalu bezpośrednio przy nadmorskiej promenadzie, z której dzięki klifowemu brzegowi podziwiać można morską panoramę.

Obiekt dysponuje 45 pokojami 2, 3 i 4 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym, w tym 20 pokojami standardowymi, 20 pokojami superior – o podwyższonym standardzie oraz 4 studiami rodzinnymi, składającymi się z 2 bądź 3 pokoi, z własnym aneksem kuchennym i jednym pokojem z udogodnieniami dla osoby niepełnosprawnością.

Pokoje standardowe ( z balkonem lub bez ) wyposażone są m.in. w telewizor, radio, lodówkę, bezprzewodowy czajnik [mini aneks kuchenny ze sztućcami i podstawową zastawą kuchenną], centralny odkurzacz, telefon oraz sejf [odpłatny].
 


 

Ośrodek posiada również przytulnie urządzone pokoje superior – o podwyższonym standardzie, zarówno z balkonem, jak i bez, które zapewnią Naszym Gościom komfortowy wypoczynek.
W cenę pokoju wliczony jest koszt noclegu, ponadto pokoje wyposażone są w  serwis hotelowy ( sprzątanie ) i ręczniki. 

 

Goście Ośrodka podczas pobytu mogą skorzystać ( za dodatkową odpłatnością ) z wyżywienia ( śniadania, obiady oraz kolacje ). Ponadto Gościom stworzono możliwość przygotowywania posiłków w ogólnodostępnej, nowocześnie wyposażonej kuchni.
 

Ośrodek Wczasowy „Leśna Przystań” w Rewalu  dysponuje również atrakcyjną pod względem architektonicznym salą o wymiarach 15 m x 15 m, mieszczącą około 120 osób.

Sala wyposażona jest w infrastrukturę multimedialna oraz sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy. Nadaje się ona zarówno do przeprowadzania szkoleń i konferencji jak

i spotkań o charakterze rozrywkowym. Jest też idealnym miejscem na spędzenie nad morzem Świąt czy Sylwestra…

Ośrodek dysponuje monitorowanym niestrzeżonym, zamykanym (płatnym) parkingiem.

Cechą wyróżniającą OW „Leśna Przystań” jest możliwość bezpłatnego korzystania z infrastruktury sportowej oraz podstawowego sprzętu plażowego, tj. leżaków

czy parawanów. Na terenie Ośrodka istnieje ponadto bezpłatny dostęp do internetu.

Dzięki odpowiednio przygotowanemu i wydzielonemu miejscu wieczory spędzać można także w zaciszu ogniska.

OW Leśna Przystań w sposób szczególny odwdzięcza się swoim stałym Gościom. Aby przekonać się w jaki sposób zachęcamy Państwa do skorzystania z Naszych usług.

Serdecznie zapraszamy!

Najnowsze zdjęcia

Kontakt

Leśna Przystań

ul. Biała 2, 72-344 Rewal

+48 696 071 112

rewal@poznan.lasy.gov.pl