Leśna Przystań dysponuje 45 pokojami  1, 2, 3 i 4 osobowymi w tym 13 pokojami standardowymi, 27 pokojami superior – o podwyższonym standardzie oraz 4 studiami rodzinnymi, składającymi się z 2 bądź 3 pokoi, z własnym aneksem kuchennym i 1 pokojem z udogodnieniami dla osoby z niepełnosprawnością. 

 Pokoje standardowe ( bez balkonu ) wyposażone są m.in. w telewizor, radio, lodówkę, bezprzewodowy czajnik, mini aneks kuchenny ze sztućcami i podstawową zastawą kuchenną oraz sejf (odpłatny). 

Pokoje superior – o podwyższonym standardzie ( z balkonem lub bez),  które wyposażone są m.in. w telewizor, radio, lodówkę, bezprzewodowy czajnik, mini aneks kuchenny ze sztućcami i zastawą kuchenną oraz sejf (odpłatny).


 

Pokoje standardowe to pokoje 3 i 4 - osobowe z łazienką, wyposażone w telewizor, czajnik bezprzewodowy, mini aneks kuchenny z zastawą stołową( talerze, kubki, sztućce) oraz sejf (odpłatny).
 

Pokoje Standard z balkonem - to pokoje  3 i 4  – osobowe z łazienką, wyposażone w telewizor, czajnik bezprzewodowy, mini aneks kuchenny z podstawową wersją zastawy stołowej (talerzyki, szklanki, kubki, sztućce),  sejf i lampki nocne.
 

Pokoje Superior - to pokoje o podwyższonym standardzie - 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienką, wyposażone w telewizor, czajnik bezprzewodowy, mini aneks kuchenny

z podstawową wersją zastawy stołowej (talerzyki, szklanki, kubki, sztućce), sejf, lampki nocne.
W trakcie pobytu na życzenie Gości zapewnione jest sprzątanie bieżące (odpłatnie).

 

Pokoje Superior z balkonem - to pokoje o podwyższonym standardzie - 2 , 3 i 4  – osobowe z łazienką, wyposażone w telewizor, czajnik bezprzewodowy, mini aneks kuchenny z podstawową wersją zastawy stołowej (talerzyki, szklanki, kubki, sztućce),  sejf i lampki nocne.

W trakcie pobytu na życzenie Gości zapewnione jest sprzątanie bieżące (odpłatnie).
 

Pokój z łazienką z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych - to pokój który posiada szeroki korytarz umożliwiający swobodne poruszanie się, łazienkę wyposażoną we wszystkie elementy ułatwiające funkcjonowanie i korzystanie z niej przez osoby niepełnosprawne, rozstawienie mebli w pokoju ułatwiające samodzielne korzystanie z lodówki, szafek, czajnika bezprzewodowego, telewizora.
 

Rodzinne Studio - to pokoje 6, 7 i 8 – osobowe, które posiadają: co najmniej jedną oddzielną sypialnię, duży aneks kuchenny wyposażony w meble kuchenne, lodówkę, płytę kuchenną, zlewozmywak, pełne wyposażenie zastawy stołowej, stół jadalny, krzesła, sejf.

W trakcie pobytu na życzenie Gości zapewnione jest sprzątanie bieżące (odpłatnie).

Najnowsze zdjęcia

Kontakt

Leśna Przystań

ul. Biała 2, 72-344 Rewal

+48 696 071 112

+48 573 322 815

rewal@poznan.lasy.gov.pl