Leśna Przystań dysponuje 48 pokojami  1, 2, 3 i 4 osobowymi typu superior – o podwyższonym standardzie
oraz 4 studiami rodzinnymi, składającymi się z 2 bądź 3 pokoi, z własnym aneksem kuchennym, 1 pokojem z udogodnieniami dla osoby z niepełnosprawnością oraz Apartamentem.

Pokoje Superior - to pokoje o podwyższonym standardzie - 1, 2, 3 i 4 - osobowe z łazienką, wyposażone w telewizor, czajnik bezprzewodowy, mini aneks kuchenny z podstawową wersją zastwy stołowej (talerzyki, kubki, sztućce), sejf (odpłatny) i lampki nocne.
W pokojach 3 i 4-osobowych znajdują się dwa oddzielne łóżka oraz rozkładana kanapa.
W trakcie pobytu na życzenie Gości zapewnione jest sprzątanie bieżące (odpłatne).


 

Pokoje Superior z balkonem - to pokoje o podwyższonym standardzie - 2 , 3 i 4  – osobowe z łazienką, wyposażone w telewizor, czajnik bezprzewodowy, mini aneks kuchenny z podstawową wersją zastawy stołowej (talerzyki, kubki, sztućce),  sejf (odpłatny) i lampki nocne. W pokojach 3 i 4-osobowych znajdują się dwa oddzielne łóżka oraz rozkładana dwuosobowa kanapa.
W trakcie pobytu na życzenie Gości zapewnione jest sprzątanie bieżące (odpłatnie).

 

Pokój z łazienką z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych - to pokój który posiada szeroki korytarz umożliwiający swobodne poruszanie się, łazienkę wyposażoną we wszystkie elementy ułatwiające funkcjonowanie i korzystanie z niej przez osoby niepełnosprawne, rozstawienie mebli w pokoju ułatwiające samodzielne korzystanie z lodówki, szafek, czajnika bezprzewodowego, telewizora. W pokoju znajduje się rozkładana dwuosobowa kanapa i pojedyncze łóżko.
W trakcie pobytu na życzenie Gości zapewnione jest sprzątanie bieżące (odpłatnie).

 

Studio Rodzinne - to pokoje 6, 7 i 8 – osobowe, które posiadają: co najmniej jedną oddzielną sypialnię, duży aneks kuchenny wyposażony w meble kuchenne, lodówkę, płytę kuchenną, zlewozmywak, pełne wyposażenie zastawy stołowej, stół jadalny, krzesła, sejf (odpłatny). W studiach rodzinnych znajdują się kanapy oraz pojedyncze łóżka. W 6-osobowym studiu rodzinnym są dwie rozkładane dwuosobowe kanapy oraz dwa pojedyncze łóżka. W 7-osobowym studiu rodzinnym z balkonami jest jedna rozkładana dwuosobowa kanapa oraz pięć pojedynczych łóżek. W 8-osobowym studiu rodzinnym znajdują się dwa pojedyncze łóżka, dwie rozkładane dwuosobowe kanapy oraz łóżko małżeńskie.
W trakcie pobytu na życzenie Gości zapewnione jest sprzątanie bieżące (odpłatnie).

Apartament - to pokój 5-osobowy (pokoje nr B25 i B26), który posiada: co najmniej jedną oddzielną sypialnię, duży aneks kuchenny wyposażony w meble kuchenne, lodówkę, płytę kuchenną, zlewozmywak, pełne wyposażenie zastawy stołowej, stół jadalny, krzesła, sejf (odpłatny). W pokoju B25 znajdują się dwa pojedyncze łóżka, natomiast w pokoju B26 znajduje się rozkładana dwuosobowa kanapa oraz jedno łóżko pojedyncze. 
W trakcie pobytu na życzenie Gości zapewnione jest sprzątanie bieżące (odpłatnie).

Najnowsze zdjęcia

Kontakt

Leśna Przystań

ul. Biała 2, 72-344 Rewal

+48 696 071 112

+48 573 322 815

rewal@poznan.lasy.gov.pl